Mateřské centrum RADOST

AKCE V MC RADOST:

Vložený obsah

STALO SE V MC:

Milí klienti MC Radost, 

jelikož se situace vyvíjí, tak, jak se vyvíjí, tak Vás moc prosíme o dodržování aktuálních opatření vlády na našich aktivitách (očkování, max.180 dnů po prodělání nemoci). Pokud je nesplňujete, tak Vás prosíme o odhlášení z rezervačního systému. 
Informace naleznete zde:
https://covid.gov.cz/opatreni/maloobchod-sluzby/podminky-vstupu-do-provozoven-sluzeb


Děkujeme moc za pochopení a budeme věřit, že brzo bude lépe! Vaše MC Radost

Děkujeme Kristině Škrdlové za příjemnou a opravdu přínosnou přednášku, která se konala 10. 11. v MC. Odnesli jsme si spoustu zajímavých zjištění a vše proběhlo v poklidné a přátelské atmosféře. Pokud jste se setkání nemohli zúčastnit, nezoufejte. Chystáme pro vás workshop, kdy si domů odnesete vlastnoručně vyrobenou přírodní kosmetický výrobek.


6.11. jsme ve spolupráci se spolkem Teuta Ganna z.s. pořádali akci s názvem Samhain - keltské odpoledne. Dozvěděli jsme se spoustu věcí o životě keltů a že prapůvodně se neslavily Dušičky, ale právě Samhain. Moc děkujeme za spolupráci.


3. 11. proběhlo v zámecké zahradě Uspávání broučků formou sóloprůvodu. Děti plnily drobné úkoly a na konci daly spát svého broučka. Děkujeme za účast!


17. 10. se na hřišti MC konala naše pravidelná akce - Podzimní slavnost. Počasí nám krásně vyšlo, děti si tvořily a hrály. Dospělí ochutnávali dobroty a nakonec jsme si všichni opékali špakáčky.
Fotografie z Podzimní slavnosti. Děkujeme Jana Zelová https://mcradostvyskov.rajce.idnes.cz/Podzimni_slavnost/


V úterý 12.10. se v rámci herničky Kulíšci konala krátká beseda na téma masáže dětí. Bylo velmi milé přivítat Mgr. Zuzanu Baránkovou a poslechnout si praktické tipy a rady, jak dětem masáž zpříjemnit a kdy masáž nejlépe provést. Maminky i děti si to moc užily. Děkujeme a budeme se těšit i někdy příště.


Šnečí rallye, kterou tradičně pořádá Mateřské centrum Radost v sobotní odpoledne, dne 18. 9., přilákala na hřiště ve Smetanových sadech spoustu rodin. Nechyběly hry s dopravní tématikou, tvořivé aktivity a samozřejmě i závod nejmenších dětí na jakémkoli dopravním prostředku. Překvapením akce byla i účast Policie ČR, která dětem uspořádala krátkou besedu o bezpečnosti v dopravě a rozdala jim malé překvapení. Děkujeme všem zúčastněným a Policii ČR.Děti si často v restauraci objednávají jablečný džusík. Když si ho navíc ještě samy vyrobí, tak chutná ještě lépe a sladčeji. A díky tatínkům už vědí, jak takový mošt vzniká od začátku do konce. Všechny děti přiložily ruku k dílu, povedl se jim a vzaly i domů na ochutnávku maminkám. Rádi uvítáme i další akční tatínky v naší tatínkovské herně. Klidně se ozvěte.


Pořádáme příměstský tábor 12. 7. - 16. 7. Hlásit se můžete na info@mcradost.cz. Počet míst je omezen. Další informace naleznete v letáčku.

Každý čtvrtek se potkáváme v herničce na hřišti, kterou vede Martina s Lukáškem :) Rádi Vás uvidíme!


27. - 30.4. se na hřiti MC konal Čarodějnický rej, který si užívali, jak malé děti, tak i dospělí. Děti čekalo plnění úkolů a na konci odměna.

19. - 23. 4. se ve Smetanových sadech konalo Probouzení broučků. Akce byla samozřejmě ovlivněná aktuální situací, ale i tak si to všechny děti moc užily.

HŘIŠTĚ SEZÓNA 2021:

Upozorňujeme, že došlo k výměně klíčů od branky hřiště v Smetanových sadech. Pokud máte zájem podílet se na otevření hřiště v sezóně 2021, kontaktujte prosím nás na info@mcradost.cz. Klíče od hřiště vám rádi zapůjčíme. Vratná záloha 150 kč.
Na odkazu: https://teamup.com/ksb35706aa9a552817 si můžete zkontrolovat jestli hřiště je otevřené a také vybrat datum vaší služby na hřišti.

Od 29. 3. do 6. 4. se ve Smetanových sadech konalo Velikonoční putování se zajíčkem Ušáčkem. Děti plnily úkoly na stanovištích a na konci je čekala zasloužená odměna za jejich výkony :) Také u této akce se soutěžilo.

Od 17. 3. do 6. 4. se konalo Volání Jara. Děti zdobily strom různými ozdobami, které symbolizují jaro a rodiče nám posílali fotografie do soutěže. Moc děkujeme všem zúčastněným. Strom vypadá nádherně.


Aktuálně přivoláváme až do 6. 4. jaro. Přijďte si pověsit na Žerotínovu ulici svoji ozdobu a dejte fotografii k nám na FB a zapojte se do soutěže. Po skončení akce vylosujeme výherce. Těšíme se.


Děkujeme všem účastníkům pohádky O Koblížkovi, která se konala ve Smetanových sadech od 10. - 13.2.2021.


Děkujeme všem, kteří přinesli pyžamka do MC Radost. Již jsou na svém místě v dětské nemocnici. Bylo jich 25 ks :) Děkujeme!

13. 1. - 15.1. 2021 se na hřišti MC Radost uskutečnila ZIMNÍ OLYMPIÁDA. Rodiče nám posílali fotografie, zde dáváme jednu od Lenky Doleželové. Těšíme se na Vás u dalších akcí, které plánujeme.S platnosti 5 stupně máme bohužel stále zavřeno, připravujeme však venkovní programy, máme nově v MC čističku vzduchu a jakmile se alespoň částečně rozvolní, tak se těšíme na vaši návštěvu. Hlásit se na akce pak bude možné přes náš nový rezervační systém.


V návaznosti na USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1021 o přijetí krizového opatření, které zakazuje akce konané v počtu vyšším než 6 osob ve vnitřních prostorech staveb nebo ve vnějších prostorech, oznamujeme, že ode dne 14. října 2020 do odvolání programy pořádané MC se konat nebudou. Předplacené lekce v plném rozsahu budou pokračovat po rozvolňování opatření.


HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
Hledáme dobrovolníky na vedení našich veřejných akcí, externích kroužků a také kroužků stávajících i v roce od 2021!!


!!!HLEDÁME SPONZORY!!!
Milí přátelé MC Radost,
jste podnikatelé, máte vlastní obchod, chcete udělat radost dětem? Budeme rádi za Vaši podporu a za případné sponzorské dary - sladkosti pro děti, drobné dárečky, výtvarné potřeby. Tyto dary využíváme převážně na veřejných akcích, které MC pořádá. Vaše logo, nebo jméno se může objevit na našich propagačních materiálech. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte prosím na info@mcradost.cz. DĚKUJEME VŠEM A PROSÍME O SDÍLENÍ!

Nákupy přes www.givt.cz
Máme pro Vás novinku :-) - nakupujte na svém oblíbeném e-shopu prostřednictvím GIVT.CZ a uděláte tím RADOST nejen sobě ale i NÁM :-) www.givt.cz


Sledujete také náš FACEBOOKAktuální důležité informace:


Tyto stránky využívají soubory cookie.