Mateřské centrum RADOST

AKCE V MC RADOST:

Vložený obsah

STALO SE V MC:
Děti si často v restauraci objednávají jablečný džusík. Když si ho navíc ještě samy vyrobí, tak chutná ještě lépe a sladčeji. A díky tatínkům už vědí, jak takový mošt vzniká od začátku do konce. Všechny děti přiložily ruku k dílu, povedl se jim a vzaly i domů na ochutnávku maminkám. Rádi uvítáme i další akční tatínky v naší tatínkovské herně. Klidně se ozvěte.


Pořádáme příměstský tábor 12. 7. - 16. 7. Hlásit se můžete na info@mcradost.cz. Počet míst je omezen. Další informace naleznete v letáčku.

Každý čtvrtek se potkáváme v herničce na hřišti, kterou vede Martina s Lukáškem :) Rádi Vás uvidíme!


27. - 30.4. se na hřiti MC konal Čarodějnický rej, který si užívali, jak malé děti, tak i dospělí. Děti čekalo plnění úkolů a na konci odměna.

19. - 23. 4. se ve Smetanových sadech konalo Probouzení broučků. Akce byla samozřejmě ovlivněná aktuální situací, ale i tak si to všechny děti moc užily.

HŘIŠTĚ SEZÓNA 2021:

Upozorňujeme, že došlo k výměně klíčů od branky hřiště v Smetanových sadech. Pokud máte zájem podílet se na otevření hřiště v sezóně 2021, kontaktujte prosím nás na info@mcradost.cz. Klíče od hřiště vám rádi zapůjčíme. Vratná záloha 150 kč.
Na odkazu: https://teamup.com/ksb35706aa9a552817 si můžete zkontrolovat jestli hřiště je otevřené a také vybrat datum vaší služby na hřišti.

Od 29. 3. do 6. 4. se ve Smetanových sadech konalo Velikonoční putování se zajíčkem Ušáčkem. Děti plnily úkoly na stanovištích a na konci je čekala zasloužená odměna za jejich výkony :) Také u této akce se soutěžilo.

Od 17. 3. do 6. 4. se konalo Volání Jara. Děti zdobily strom různými ozdobami, které symbolizují jaro a rodiče nám posílali fotografie do soutěže. Moc děkujeme všem zúčastněným. Strom vypadá nádherně.


Aktuálně přivoláváme až do 6. 4. jaro. Přijďte si pověsit na Žerotínovu ulici svoji ozdobu a dejte fotografii k nám na FB a zapojte se do soutěže. Po skončení akce vylosujeme výherce. Těšíme se.


Děkujeme všem účastníkům pohádky O Koblížkovi, která se konala ve Smetanových sadech od 10. - 13.2.2021.


Děkujeme všem, kteří přinesli pyžamka do MC Radost. Již jsou na svém místě v dětské nemocnici. Bylo jich 25 ks :) Děkujeme!

13. 1. - 15.1. 2021 se na hřišti MC Radost uskutečnila ZIMNÍ OLYMPIÁDA. Rodiče nám posílali fotografie, zde dáváme jednu od Lenky Doleželové. Těšíme se na Vás u dalších akcí, které plánujeme.S platnosti 5 stupně máme bohužel stále zavřeno, připravujeme však venkovní programy, máme nově v MC čističku vzduchu a jakmile se alespoň částečně rozvolní, tak se těšíme na vaši návštěvu. Hlásit se na akce pak bude možné přes náš nový rezervační systém.


V návaznosti na USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1021 o přijetí krizového opatření, které zakazuje akce konané v počtu vyšším než 6 osob ve vnitřních prostorech staveb nebo ve vnějších prostorech, oznamujeme, že ode dne 14. října 2020 do odvolání programy pořádané MC se konat nebudou. Předplacené lekce v plném rozsahu budou pokračovat po rozvolňování opatření.


HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
Hledáme dobrovolníky na vedení našich veřejných akcí, externích kroužků a také kroužků stávajících i v roce od 2021!!


!!!HLEDÁME SPONZORY!!!
Milí přátelé MC Radost,
jste podnikatelé, máte vlastní obchod, chcete udělat radost dětem? Budeme rádi za Vaši podporu a za případné sponzorské dary - sladkosti pro děti, drobné dárečky, výtvarné potřeby. Tyto dary využíváme převážně na veřejných akcích, které MC pořádá. Vaše logo, nebo jméno se může objevit na našich propagačních materiálech. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte prosím na info@mcradost.cz. DĚKUJEME VŠEM A PROSÍME O SDÍLENÍ!

Nákupy přes www.givt.cz
Máme pro Vás novinku :-) - nakupujte na svém oblíbeném e-shopu prostřednictvím GIVT.CZ a uděláte tím RADOST nejen sobě ale i NÁM :-) www.givt.cz


Sledujete také náš FACEBOOKAktuální důležité informace:


Tyto stránky využívají soubory cookie.